Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti pro případ vloupání nebo havárie je základem každé spokojené rodiny. vztahuje se na veškeré vybavení vaší domácnosti – nábytek, elektroniku, elektrospotřebiče, oblečení, osobní věci …

Pojištění obytných budov - rodinné domy, bytové domy, chaty

Uzavřením pojištění nemovitosti a domácnosti můžete svůj majetek ochránit proti všem možným rizikům, jako jsou povodeň, vloupání, požár, úderu blesku, krupobití atd. Toto pojištění Vás nepřijde nikterak draho a v případě pojistné události Vám zcela nahradí vzniklou finanční ztrátu, S pojištěním nemovitosti pak můžete ochránit svůj byt, dům, ale také garáže, sklep, nebo kteroukoli vedlejší budovu. chalupy, bytové jednotky, garáže, pergoly a přístavby)

Pojištění odpovědnosti za škodu v občanském životě

Co se stane, když váš pes zaviní dopravní nehodu, dítě porazí vystavenou elektroniku, vytopíte své sousedy, nebo způsobíte někomu cizímu jinou škodu? Vaší povinností bude nastalou újmu uhradit. Následky neopatrnosti vám pomůže vyřešit pojištění obecné odpovědnosti, nebo správněji pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě, které uhradí škody, způsobené vámi, vaší rodinou i vašimi zvířaty.

Pojištění domácích mazlíčků

Pojištění zvířat jsou dva typy. Náklady spojené s léčbou nebo úhynem hospodářských zvířat. A některé tuzemské pojišťovny nabízejí speciální pojištění domácích mazlíčků, které má majitelům zvířat pomoci například s úhradou výdajů za léčení.

Cestovní pojištění a asistenční služby

Cestovní pojištění vám pomůže při zdravotních problémech či úrazech při cestách v zahraničí. Umožní vám cestovat za odpočinkem nebo za prací po celém světě s pocitem klidu. Když se v zahraničí dostanete do problémů, nezůstanete bez pomoci.


ZAŠLETE NÁM DOTAZ

rádi vám poradíme...

KONTAKTUJTE NÁS

Proveďte si audit svých stávajících smluv či se nás jen nezávazně zeptejte.
Rádi vám poradíme!

Klienti...

CO O NÁS ŘÍKAJÍ?

Naši

PARTNEŘI

Podporujeme